Projelendirme Taahhüt

Projelendirme, Taahhüt, Satış, Montaj Hizmetleri

Salon Ses Sistemleri
Yurtiçi ve yurtdışı resmi, özel kuruluşlar, askeri birimler, okullar, üniversiteler, hastaneler ve bilimum birimlerdeki konferans salonları, akıllı sınıflar, toplantı odaları ses sistemleri projelendirme ve taahüt işleri yapmaktayız.

Genel Anons Public Adres Sistemleri
Yurtiçi ve yurtdışı büyük çaplı açık kapalı mekanlarda hastane, alışveriş merkezi vb. genel anons, genel müzik yayını, acil anons ses sistemleri işlerini yapmaktayız.

Simultane ve Konferans Sistemleri
Kongre konferans salonları, toplantı salonları tercüman salonları, parti binaları vb. gibi konuşmacıların çok olduğu salonlar için gerek orjinal markalarla gerekse kendi üretimlerimizle konferans sistemlerimizin projelendirilmesini, satış ve montajını yapmaktayız.

CCTV Uydu Kamera Güvenlik sistemleri Yangın Algılama Sistemleri
Her türlü yurtiçi ve yurtdışı resmi, özel kuruluşların uydu CCTV, kamera ve güvenlik sistemleri projelendirmesi taahhüt ve satış montaj işini yapmaktayız.

Sahne Aydınlatma Sistemleri
Ülkemiz genelinde ve yurtdışında üniversiteler, kültür merkezleri, gösteri merkezleri, sabit sahne aydınlatma ve tiyatro ışıklandırması işlerini yapmaktayız.

Hastane Elektroniği Ameliyathane Naklen Yayın Sistemleri
Yurtiçi ve yurtdışı hastanelerde hemşire çağrı sistemi, bilgilendirme ekranları ve ameliyatların kaydı ve yayınını yapan sistemlerin projelendirme, taahhüt, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekteyiz.