Şirket Profili

Başak Sistem; Simultane Çeviri Ses ve Görüntü Sistemleri teknolojinin tüm yenilik ve atılımlarını siz değerli müşterimiz adına takip ediyoruz. Konusunda uzman teknisyen kadromuzla günden güne yükselen başarı grafiğiyle sizlere layık olmayı kendimize ilke edindik. Bosch Integrus Dijital Simultane sistem ve ekipmanları ile Kongre, Konferans, Sempozyum ve toplantılarınızda kaliteli hizmet vermekteyiz.

Başak Sistem, uluslararası platformlarda profesyonel çevirmen kadrosu ile kiralama ve kurulum hizmeti verdiğimiz Simultane Çeviri Ses ve Görüntü Sistemlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve profesyonelce sizlere sunmaktayız. Başak Sistem, titiz çalışmayı prensip edinmiş olup, bundan böyle sizin için kongre, konferans ve organizasyonlarınızda dünyaya açılan güvenilir bir pencere olarak uzak ufukları yanı başınızda kılacaktır.

Başak Sistem Simultane Çeviri Ses ve Görüntü Sistemleri olarak bizler, siz değerli müşterilerimiz ile var olduk ve uzun yıllarda var olmaya kararlılıkla devam edeceğiz.